Karpem s.r.o.    Supermarket TRIO s.r.o.    VPsystem

SKB Rokycany vs. BK Karpem Holýšov - druhý zápas

25.11.2010 04:11 -

Do druhého zápasu jsme vstupovaly s tím, že se budeme snažit pokračovat ve stejné hře, jakou jsme hrály druhou polovinu prvního zápasu.

SKB Rokycany - BK Karpem Holýšov 25:64

(4:16, 4:12, 10:16, 7:20)

Do zápasu nastoupila naše nejsilnější pětice hráček, ale chovaly se na hřišti jako by se měl soupeř porazit sám. Soupeřky nám snadno odebíraly balony a dvakrát nás ztrestaly košem. Jedna naše nejmenovaná hráčka dokonce vystřelila na vlastní koš. Na to okamžitě zareagovali naši trenéři, vzali si oddechový čas, celou pětici hráček vystřídali a s patřičným komentářem je po zásluze odměnili.  Po oddechovém čase jsme skóre otočily a vrátily jsme se ke hře, kterou jsme praktikovaly ve druhé polovině prvního utkání. Zaznamenaly jsme 16 bodů, kdežto soupeř se už v této čtvrtině neprosadil a stav po prvním období zněl 4:16. Ve druhé čtvrtině jsme soupeřkám povolily jen 4 body a nám se podařilo zatížit konto soupeře 12 body. V půli utkání byl stav 8:28. Ve třetí čtvrtině nám dal soupeř 10 bodů, z toho 8 bodů dala Kamila Buštová, která nám dělala velké problémy. Přesto jsme i tuto čtvrtinu vyhrály 10:16, na čemž měla největší podíl Karolína Svobodová. Poslední čtvrtinu jsme ještě naše bodové konto navýšily. Zápas jsme jednoznačně vyhrály 25:64. Střelecky se dařilo Kateřině Krejčové (22 bodů) a Nikole Marcelové a Karolíně Svobodové, které nastřílely shodně 12 bodů.
Příští zápas nás čeká za 14 dní a na domácí palubovce přivítáme mužstvo Lokomotivy Karlovy Vary. Budeme se snažit poprvé v probíhající sezoně uspět na domácí palubovce.