Karpem s.r.o.    Supermarket TRIO s.r.o.    VPsystem

BK Karpem Holýšov - TJ Jiskra Domažlice

24.12.2010 17:12 -


Dne 19.12. jsme vstoupili do druhé poloviny soutěže Krajského přeboru mužů. Na pořadu bylo odvetné utkání s TJ Jiskrou Domažlice, tentokrát na domácí palubovce.


- Jiskra Domažlice 97:77

(22:20, 23:17, 23:18, 29:22)

Do odvetného utkání jsme šli s jasným cílem. Ve dnešním zápase vrátit soupeři porážku z předešlého dne. Od úvodních minut jsme za tímto cílem tvrdě kráčeli. Ve třetí minutě sice soupeř vedl 4:6. To byl však poslední moment, kdy jsme za soupeřem bodově zaostávali. Do 7. minuty jsme soupeři nepovolil vstřelit žádný koš, přičemž my šňůrou dvanácti bodů šli do vedení 16:6. Tímto průběhem jsem se asi nechali trochu ukolébat a soupeř se náhle dotáhl na rozdíl pouhých tří bodů. Do konce čtvrtiny žádné zvraty ve skóre nenastaly. Stav po úvodní čtvrtině 22:20.

Ve druhé čtvrtině jsme začali svůj náskok pozvolna navyšovat na poločasových 45:37. Stejně tak tomu bylo ve čtvrtině následující. Hned v jejím úvodu jsme zaznamenali šňůru devíti bodů a vedli již 54:37. Do konce čtvrtiny se bodové příděly obou mužstev srovnali. Stav po třetí čtvrtině 68:55.

Obraz hry se ani v závěrečné čtvrtině nezměnil. Své skóre jsme neustále navyšovali a soupeři příliš prostoru pro jeho navýšení nedávali. Fakt, že bychom v tomto utkání neuspěli, jsme si už ani nepřipouštěli. Obzvláště po stavu 92:66 dvě minuty před koncem utkání. V tento moment jsme se však asi zalekli hranice sta bodů a ze hřiště takřka vyšuměli. Hosté zaznamenali deset bodů a snížili na rozdíl dvaceti bodů. Stejný bodový rozdíl byl i na konci utkání, 97:77.

Pozitivem utkání bylo, že se utkání nezvrhlo ve směs vyřizování účtů z předešlého dne. Ze stran obou mužstev bylo utkání odehráno se vší slušnosti a v duchu fair play. Jedno negativum však z utkání přece jen vyplynulo. Za poslední dvě minuty se nám nepodařilo konto soupeře zatížit potřebným počtem bodů, který zbýval do naplnění magické hranice sta bodů. Nadělit soupeři tento nelichotivý dárek by po prohře z předešlého dne bylo více než příjemné.Nejbližší zápas - Muži

 

Poslední zápas Muži

 

Nejnovější články BK Holýšov

 

míra - Týmové oblečení za super ceny...

Exprs. - Láďo, dobrý, už jsem měl strach, že Vás Porvich...

Martin P. - Láďo, článek je úžasný, už dlouho jsem se tak...

 

Sponzoři BK Holýšov

 Karpem Spol. s.r.o.


Supermarket TRIO s.r.o.
Táborová 592
345 62 Holýšov
Tel. 379 491 313
Email: trio.holysov@quick.cz


Webdesign, tvorba www stránek - VPsystem


Miroslav Boroš
+420 725 525 484

Miroslav Boroš - kovovýroba

 
Webdesign Holýšov, tvorba www stránek - VPsystem