Karpem s.r.o.    Supermarket TRIO s.r.o.    VPsystem

TJ Jiskra Domažlice - BK Karpem Holýšov

24.12.2010 15:12 -


Dne 18.12. jsme se utkali v pomyslném derby s odvěkým rivalem TJ Jiskrou Domažlice.


Jiskra Domažlice - 77:73

(14:14, 19:18, 21:23, 23:18)

Vstup do utkání se nám vcelku vydařil, již v 2. minutě jsem vedli 2:7. V rozmezí 3.až 9. minuty jsme však zaznamenali pouhých pět bodů, čímž jsme soupeři dovolili bodově se dotáhnout. Po úvodní čtvrtině byl stav nerozhodný, 14:14.

Vstup do druhého dějství měli naopak lepší domácí. Paradoxně také ve 2. minutě vedli rozdílem pěti bodů 19:14. Do konce poločasu se však herní projev obou mužstev vyrovnal. V poločase jsme za soupeřem zaostávali o pouhý bod, 33:32.

Začátek druhého poločasu ale opět patřil nám. Již po odehrání jedné minuty jsem šli do vedení o čtyři body. Nadcházející minuta ale opět patřila domácím, kteří rozdíl ve skóre smazali. Takový průběh měla celá třetí čtvrtina. Tento herní scénář napovídal tomu, že se v tento den schyluje k velkému dramatu. Stav po třetím dějství 54.55.

Poslední čtvrtina byla zahájena jedním úspěšným tří bodovým hodem na každé straně. Rivalita mezi oběma týmy se nejvíce projevila v této části hry. Začalo to technickou chybou domácích ve 2. minutě. To vše vyústilo agresivnější obranou domácích, kdy některé zákroky byly až za hranou zdravého rozumu. Rozhodčí tomuto průběhu také svou měrou přispěli, protože některé fauly či sporné momenty je nechávali chladnými. Tři minuty před koncem utkání jsme vedli 61:69. Snažili jsme se však přizpůsobit agresivní hře domácích, což se nám zle vymstilo. Jediné co z naší agresivní hry vyplynulo byly dvě nesportovní chyby a jedna technická. V součtu měl do konce utkání soupeř k dispozici deset trestných hodů, které bohužel proměnil. Na konci utkání byl tedy stav 77:73.

Je nutné podotknout, že utkání jsme si prohráli vlastní nedisciplinovaností. Tři minuty před konce koncem vedeme o osm bodů. Místo toho, abychom dotáhli utkání do vítězného konce, se necháme zbytečně vyprovokovat k faulům. Z nich plynuly trestné hody soupeře, které dnes bohužel rozhodly.Nejbližší zápas - Muži

 

Poslední zápas Muži

 

Nejnovější články BK Holýšov

 

míra - Týmové oblečení za super ceny...

Exprs. - Láďo, dobrý, už jsem měl strach, že Vás Porvich...

Martin P. - Láďo, článek je úžasný, už dlouho jsem se tak...

 

Sponzoři BK Holýšov

 Karpem Spol. s.r.o.


Supermarket TRIO s.r.o.
Táborová 592
345 62 Holýšov
Tel. 379 491 313
Email: trio.holysov@quick.cz


Webdesign, tvorba www stránek - VPsystem


Miroslav Boroš
+420 725 525 484

Miroslav Boroš - kovovýroba

 
Webdesign Holýšov, tvorba www stránek - VPsystem