Karpem s.r.o.    Supermarket TRIO s.r.o.    VPsystem

Slavoj Tachov - BK Karpem Holýšov

06.12.2010 22:12 -


V rámci 11. kola jsem zavítali na palubovku Slavoje Tachov.


Slavoj Tachov - 86:64

(23:9, 14:16, 17:23, 32:16)

Vstup do utkání a vlastně celá první čtvrtina se nám vůbec nevydařila. První body jsme zaznamenali až ve 4. minutě. V tuto dobu už však soupeř měl na kontě bodů devět. Útočný koš se zdál, jakoby pro naše střely byl zakletý. Kdežto soupeři v tomto období do koše spadla snad každá střela. O naší nemohoucnosti vypovídá stav po úvodní čtvrtině 23:9.

Ve druhé čtvrtině jsme konečně našli recept na zónovou obranu soupeře. V tomto hracím období se hra obou mužstev vyrovnala. Čtvrtinu jsme vyhrály o dva body. V poločase tedy na světelném ukazateli svítil stav 37:25.

Ve třetí čtvrtině jsme navázali na zlepšený výkon z předchozí čtvrtiny a zejména zásluhou čtyř úspěšných trojek jsme pomalu bodovou ztrátu umazávali. Tuto čtvrtinu jsme také vyhrály, konkrétně o šest bodů. Ostatně tolik bodů také nakonec činil náskok soupeře po této čtvrtině, 54:48.

Ještě ve 3. minutě závěrečné čtvrtiny byl náskok soupeře na přijatelných sedmi bodech. Poté však přišel náš dvou minutový herní výpadek, kdy jsme bohužel nezaznamenali žádný bod. Opět se vrátila naše střelecká nemohoucnost z první čtvrtiny. Z neproměněných střel plynuly rychlé protiútoky soupeře, který je nemilosrdně trestal. Během našeho výpadku soupeř zaznamenal sérii jedenácti bodů. Probuzení našich střelců však přišlo už příliš pozdě. Místo zvratu utkání v náš prospěch si z palubovky soupeře odvážíme porážku o dvacet dva bodů 86:64.Nejbližší zápas - Muži

 

Poslední zápas Muži

 

Nejnovější články BK Holýšov

 

míra - Týmové oblečení za super ceny...

Exprs. - Láďo, dobrý, už jsem měl strach, že Vás Porvich...

Martin P. - Láďo, článek je úžasný, už dlouho jsem se tak...

 

Sponzoři BK Holýšov

 Karpem Spol. s.r.o.


Supermarket TRIO s.r.o.
Táborová 592
345 62 Holýšov
Tel. 379 491 313
Email: trio.holysov@quick.cz


Webdesign, tvorba www stránek - VPsystem


Miroslav Boroš
+420 725 525 484

Miroslav Boroš - kovovýroba

 
Webdesign Holýšov, tvorba www stránek - VPsystem