Karpem s.r.o.    Supermarket TRIO s.r.o.    VPsystem

BK Karpem Holýšov - Loko Plzeň "B"

24.10.2010 22:10 -


V druhém domácím utkání byl naším soupeřem celek Loko Plzeň “B“.
Po nevydařeném utkání z předešlého dne jsme chtěli v tomto utkání rozhodně uspět a potěšit tak hrstku fanoušků, která nás přišla podpořit.


- Loko Plzeň 89:84

(27:21, 16:30, 20:19, 26:14)

Za tímto cílem jsme šli od prvních minut utkání, kdy se nám podařilo vstřelit v krátkém sledu čtyři trojky a náhle jsme v 5. minutě vedli 20:6. Hosté však po oddechovém čase zpřesnili obranu, čímž naše úspěšné střelce dokázali přibrzdit. Po pár rychlých protiútocích se opět vrátili do utkání, o čemž vypovídá stav po první čtvrtině 27:21. Hosté ve druhé čtvrtině pokračovali ve zlepšené obraně, z naší strany tomu tak ale rozhodně nebylo. Dovolili jsme jim vstřelit trestuhodných 30 bodů a sami dokázali vstřelit jen 16 bodů. Ze zdánlivě pohodového vedení v úvodu utkání, tak nakonec byl poločasový stav 43:51.
Ve třetí čtvrtině se hra i bodový příděl obou týmu zklidnili a vyrovnal. Z vedení hostů se nám však podařil ukrojit pouhý jeden bod.
Ve poslední čtvrtině se nám začala velmi dařit spolupráce hráčů na křídle s pivoty. Hráčům hostí rychle narůstal počet osobních chyb a mi tak mohli pomalu umazávat jejich vedení. V poslední minutě jsme srovnali na 84:84. V tento moment obě mužstva měla na kontě více než pět osobních chyb, což neznamená nic jiného, než že za každý faul se hází dva trestné hody. 35 vteřin před koncem utkání jsme byli faulování a po dvou úspěšných šestkách jsme šli do vedení. 86:84. Následný útoku hostí se nám podařilo zastavit a míč jim sebrat. Soupeři tak 20 vteřin před koncem nezbývalo nic jiného, než opět faulovat. Mi však opět úspěšnými šestkami své vedení navýšili. Tato situace se opakovala ještě jednou, pouze s tím rozdílem, že jsme vstřelili šestku pouze jednu.
To však nic neměnilo na tom, že jsme toto utkání dovedli do vítězného konce v poměru 89:84.Nejbližší zápas - Muži

 

Poslední zápas Muži

 

Nejnovější články BK Holýšov

 

míra - Týmové oblečení za super ceny...

Exprs. - Láďo, dobrý, už jsem měl strach, že Vás Porvich...

Martin P. - Láďo, článek je úžasný, už dlouho jsem se tak...

 

Sponzoři BK Holýšov

 Karpem Spol. s.r.o.


Supermarket TRIO s.r.o.
Táborová 592
345 62 Holýšov
Tel. 379 491 313
Email: trio.holysov@quick.cz


Webdesign, tvorba www stránek - VPsystem


Miroslav Boroš
+420 725 525 484

Miroslav Boroš - kovovýroba

 
Webdesign Holýšov, tvorba www stránek - VPsystem