Karpem s.r.o.    Supermarket TRIO s.r.o.    VPsystem

Okresní kolo 8 a 9 tříd Základních škol

24.03.2010 23:03 -


Dne 18.3. 2010 se naše děvčata zúčastnila okresního kola základních škol 8 a 9 tříd v Domažlicích.


Do Domažlic jsme odjížděli s družstvem mladším dokonce jsme v družstvu měly i děvčata 4 třídy. Turnaje se zúčastnila 4 družstva: pořádající ZŠ msgre.B:Staška , ZŠ Komenského Domažlice, ZŠ Mrákov a náš tým ZŠ Holýšov. Všechna družstva měli oproti nám věkovou, ale především výškovou převahu. Zápasy se hrály 10 minut čistého času. K prvnímu zápasu jsme nastoupily proti domácímu týmu. Ze začátku zápasu se nám moc nedařilo. I přes to jsme tento zápas jednoznačně vyhrály 24:2.

Střelecky se prosadily tyto hráčky: Nikola Marcelová 8, Veronika Housarová 6, Štěpánka Šambergerová, Kateřina Krejčová 4 a Veronika Strejcová 2 body.

Posilněni výhrou jsme nastupovaly proti žákyním ze školy Komenského. V tomto zápase jsme zahodily spoustu střeleckých příležitostí. I přesto jsme i tento zápas vyhrály 14:4.

Střelecky se prosadily Aneta Třeštíková, Štěpánka Šambergerová, Veronika Housarová 4 a Nikola Marcelová 2 body.

Protože jsme měly na kontě dvě výhry stejně jako náš poslední soupeř byl poslední zápas soubojem o první místo. Poslední zápas jsme odehrály proti ZŠ Mrákov. Utkání jsme vyhrály zejména dobrou obranou po celém hřišti, s kterou měly vysoké hráčky soupeře velké problémy. Utkání jsme vyhráli 18:8.

Střelecky se prosadily ty to hráčky Veronika Housarová, Kateřina Krejčová 6, Nikola Marcelová 4 a Štěpánka Šambergerová 2 body.

Po našem vítězném pokřiku ve středu hřiště nám pořadatelé předaly zlaté medaile a to i přes to, že jsme na turnaji měly jednoznačně nejmladší družstvo.

ZŠ Holýšov nastoupil v této sestavě:
Daniela Šambergerová, Nikola Marcelová,Veronika Housarová, Štěpánka Šambergerová, Kateřina Krejčová,Veronika Strejcová, Tereza Peteříková, Aneta Třeštíková, Michaela Polívková, Karolína Plecitá, Aneta Zámostná, Daniela Janotková a Daniela
Greschlová.


Pozn.: Hráčka Msgre.: "Jestli prohrajeme s takovýma prckama tak to bude ostuda." Zápas skončil 24:2


Nejbližší zápas - Muži

 

Poslední zápas Muži

 

Nejnovější články BK Holýšov

 

míra - Týmové oblečení za super ceny...

Exprs. - Láďo, dobrý, už jsem měl strach, že Vás Porvich...

Martin P. - Láďo, článek je úžasný, už dlouho jsem se tak...

 

Sponzoři BK Holýšov

 Karpem Spol. s.r.o.


Supermarket TRIO s.r.o.
Táborová 592
345 62 Holýšov
Tel. 379 491 313
Email: trio.holysov@quick.cz


Webdesign, tvorba www stránek - VPsystem


Miroslav Boroš
+420 725 525 484

Miroslav Boroš - kovovýroba

 
Webdesign Holýšov, tvorba www stránek - VPsystem