Karpem s.r.o.    Supermarket TRIO s.r.o.    VPsystem

BKK Holýšov - BaK Plzeň-druhý zápas

22.11.2009 13:11 -

Do druhého zápasu jsme nastupovali s tím, že budeme chtít opět vyhrát a pokud možno si vylepšit skóre a možná i nastřílet námi vytouženou stovku.

BK Karpem Holýšov - BAK Plzeň 103:14

(22:6, 16:4, 31:2, 34:2)

Začátek zápasu nám ale moc nevyšel, ve 4.minutě byl dokonce stav 8:6. Pak ale začala úřadovat především Veronika Housarová, která několika koši navýšila náskok. První čtvrtina nakonec skončila 22:6. Druhá osmiminutovka začala opět velmi dobře, ale jen do 6. minuty. Poté už jsme zaznamenali jen dva koše a druhá čtvrtina tak skončila 16:4. Poločasový výsledek tak byl pouze 38:10 a sen o historicky první stovce se nám pomalu začal vzdalovat.
Ve třetí čtvrtině se opět začala prosazovat hráčka, která po třech měsících a po jednom tréninku hrála první zápas – Veronika Housarová. Do páté minuty zaznamenala 15 bodů za sebou a opět v nás probudila naději. Poté se střelecky začaly prosazovat i další hráčky a čtvrtinu jsme vyhráli 31:2. Při nástupu do čtvrtého období zněly trenérské pokyny jasně: ještě více zlepšit obranu a zaznamenat co nejvíc košů. To hráčky splnily na jedničku a v poslední minutě naše radost propukla na plno ve chvíli, kdy Štěpánka Šambergerová šla sama na koš a zaznamenala 100. bod v zápase. Utkání nakonec skončilo 103:14.
Za 14 dní se utkáme na palubovce Kožlan s tamějším dívčím basketbalovým klubem.

Velkým pozitivem druhého zápasu je návrat Veroniky Housarové po zranění - zaznamenala úctyhodných 33 bodů.
Děkujeme fanouškům za podporu – velice si jí vážíme!!!