Karpem s.r.o.    Supermarket TRIO s.r.o.    VPsystem

BK Karpem Holýšov - Loko Plzeň C

02.11.2009 15:11 -


O tomto víkendu jsme přivítali soupeře pouze v neděli dopoledne, a to Loko Plzeň C. S tímto soupeřem jsme se v letošní sezoně již utkali. Jednalo se o utkání 2. kola Krajského poháru, kde jsme bohužel prohráli.


- Loko Plzeň C 67:56

(17:14, 14:11, 18:22, 18:9)

Do nedělního utkání jsme, oproti Krajskému poháru, vstoupili o poznání lépe. První čtvrtina se nesla v duchu vzájemného oťukávání. Čtvrtinu jsme nakonec vyhráli o 3 body. Druhá čtvrtina měla podobný průběh jako první a na tabuli po jejím konci svítilo poločasových 31:25. Poločasový výsledek naznačuje, že do té doby se jednalo o zápas, kde spíše dominovaly obrany. Třetí čtvrtina nám nevyšla podle našich představ. Sice jsme v jejím průběhu stále navyšovali svůj náskok, který byl v jednu chvíli až 12 bodů, ale poté jsme polevili v obraně a soupeř nám o tom dal řádně vědět tím, že nám nastřílel 3 trojky v řadě. Do konce čtvrtiny se soupeři podařilo přiblížit na rozdíl 2 bodů. V úvodních minutách závěrečné čtvrtiny jsme ve špatném výkonu pokračovali. Soupeř se dostal 7 minut před koncem utkání do vedení 51:52. Od té chvíle jsme, ale zpřesnili obranu a soupeři do konce utkání povolili pouze 4 body. O tom svědčí fakt, že jsme poslední čtvrtinu vyhráli v poměru 18:9. Po uplynutí hrací doby jsme tedy slavili vítězství 67:56. Je nutné podotknout, že utkání nebylo z kategorie oku lahodících, ale o to více těší, že jsme vítězství dokázali doslova vydřít.

Střelecky se nejvíce dařilo dvojici Petr Přikryl a Ladislav Činovec, kteří konto soupeře zatížili shodně 22 body.

Závěrem musíme konstatovat, že tato výhra byla v této sezoně naše již třetí v řadě. Takový vstup do sezony se nám již několik let nepodařil.Nejbližší zápas - Muži

 

Poslední zápas Muži

 

Nejnovější články BK Holýšov

 

míra - Týmové oblečení za super ceny...

Exprs. - Láďo, dobrý, už jsem měl strach, že Vás Porvich...

Martin P. - Láďo, článek je úžasný, už dlouho jsem se tak...

 

Sponzoři BK Holýšov

 Karpem Spol. s.r.o.


Supermarket TRIO s.r.o.
Táborová 592
345 62 Holýšov
Tel. 379 491 313
Email: trio.holysov@quick.cz


Webdesign, tvorba www stránek - VPsystem


Miroslav Boroš
+420 725 525 484

Miroslav Boroš - kovovýroba

 
Webdesign Holýšov, tvorba www stránek - VPsystem