Karpem s.r.o.    Supermarket TRIO s.r.o.    VPsystem

Sokol Toužim - BK Karpem Holýšov

13.10.2009 22:10 -


Ke dvěma dalším mistrovským utkáním zajížděly starší minižačky na půdu soupeře do Toužimi.


Tomuto soupeři měla děvčata co oplácet. V předešlé sezoně nás tento soupeř 6 krát porazil a navíc nás připravil o bronzové medaile. Prestižní byl jistě tento zápas i pro Kateřinu Krejčovou, která ještě minulou sezonu oblékala dres právě toužimského týmu. Děvčata tak byla patřičně nažhavena ještě z výhry proti Karlovým Varům.

Když jsme přijeli do Toužimi, čekalo nás první (a ne poslední) zchlazení. V hale totiž byla veliká zima. První zápas se nám vůbec nepovedl, chyběla nám bojovnost a také střelba byla velice špatná. I přesto, že jsme měli výškovou převahu, jsme první zápas prohráli 37:29, a to soupeř hrál jen s 9 hráčkami. Nejvíce bodů zaznamenala Kateřina Krejčová (13) a Veronika Housarová (8 bodů).

Do druhého zápasu jsme nastupovali s tím, že začneme bojovat a popereme se o lepší výsledek, ale opět se nám nedařila střelba . Nakonec jsme i tento zápas prohrály, i když tentokráte nejtěsnějším možným rozdílem 30:29. Nejvíce bodů zaznamenala opět Kateřina Krejčová (12) a také Nikola Marcelová (6 bodů).

Škoda dvou ztracených zápasů, družstvo Toužimi jistě není nepřekonatelným soupeřem. Pokusíme se napravit reputaci jak v dalších zápasech, tak samozřejmě i v odvetě, která se bude hrát na jaře v Holýšově.Nejbližší zápas - Muži

 

Poslední zápas Muži

 

Nejnovější články BK Holýšov

 

míra - Týmové oblečení za super ceny...

Exprs. - Láďo, dobrý, už jsem měl strach, že Vás Porvich...

Martin P. - Láďo, článek je úžasný, už dlouho jsem se tak...

 

Sponzoři BK Holýšov

 Karpem Spol. s.r.o.


Supermarket TRIO s.r.o.
Táborová 592
345 62 Holýšov
Tel. 379 491 313
Email: trio.holysov@quick.cz


Webdesign, tvorba www stránek - VPsystem


Miroslav Boroš
+420 725 525 484

Miroslav Boroš - kovovýroba

 
Webdesign Holýšov, tvorba www stránek - VPsystem