Karpem s.r.o.    Supermarket TRIO s.r.o.    VPsystem

Holýšov si veze z Kožlan bramborové medaile

22.09.2009 22:09 -


Žákyně BK Karpem Holýšov se letos poprvé zúčastnily tradičního kožlanského turnaje MINI KRA-KOŽ CUP. Utkaly se tak systémem každý s každým celkem s pěti družstvy.


V sobotu 19. září se nejprve děvčata střetla se začínajícími basketbalistkami týmu BK Prosek, které s naším týmem absolvovaly historicky první zápas v životě a nutno dodat, že k němu přistoupily velice bojovně. I když nakonec Holýšov zvítězil 63:0, atmosféra při utkání byla výborná.

Druhý sobotní zápas už pro naše žákyně nebyl tak jednoduchý. Utkaly se s týmem DDM Česká Lípa a tragicky se jim nedařila střelba, což byl hlavní důvod porážky 17:25.

V posledním zápase konaném během prvního dne na nás čekal soupeř nejtěžší - favorit turnaje BK Kralupy nad Vltavou. Trenéři daly možnost všem hráčkám, aby si dostatečně zahrály. Základní pětka si tak šetřila síly na neděli. I tak byla ale porážka 8:57 více než pod očekávání.

Nedělní zápas s BaKem Plzeň začal střeleckou impotencí na obou stranách. Až ve druhé polovině utkání se holýšovská děvčata nepatrně zlepšila a začala více bojovat, a tak si mohla na své konto připsat druhé vítězství (17:7).

Poslední zápas celého turnaje mezi celky BK Karpem Holýšov a DBK Kožlany-Kralovice byl vlastně bitvou o třetí místo v celkové tabulce. Pěkný a bojovný zápas nakonec skončil výhrou domácího celku poměrem 25:31.

Závěrečné vyhodnocení přineslo pro holýšovský tým hned dvě překvapení. Do All Stars turnaje (nejlepší pětky) se dostala bojovnice Danča Greschlová, která se zároveň stala s 28 body i nejlepší střelkyní Holýšova. Plyšové prasátko pro nejvíce faulující hráčku obdržela Kateřina Krejčová.Nejbližší zápas - Muži

 

Poslední zápas Muži

 

Nejnovější články BK Holýšov

 

míra - Týmové oblečení za super ceny...

Exprs. - Láďo, dobrý, už jsem měl strach, že Vás Porvich...

Martin P. - Láďo, článek je úžasný, už dlouho jsem se tak...

 

Sponzoři BK Holýšov

 Karpem Spol. s.r.o.


Supermarket TRIO s.r.o.
Táborová 592
345 62 Holýšov
Tel. 379 491 313
Email: trio.holysov@quick.cz


Webdesign, tvorba www stránek - VPsystem


Miroslav Boroš
+420 725 525 484

Miroslav Boroš - kovovýroba

 
Webdesign Holýšov, tvorba www stránek - VPsystem