Karpem s.r.o.    Supermarket TRIO s.r.o.    VPsystem

BK Přeštice - BK Karpem Holýšov

07.04.2012 21:04 -


Krajský přebor muži - 18. kolo dohrávka ze dne 5.2. 2012


Vstup do utkání se nám povedl. Ve třetí minutě jsme vedli 2:6. Domácí se však během následující minuty bodově dotáhli. Bohužel pro nás šestý bod byl pro nás v této čtvrtině konečný. Stav po úvodní čtvrtině 13:6.


Druhá čtvrtina měla podobný průběh jako ta první. Body jsme dávali jen do páté minuty a poté zase nic. Stav v poločase 36:14.

Třetí čtvrtina byla z naší strany nejvydařenější. Možna i proto, že jsme po celou její dobu dávali koše, což se nám v prvním poločase nedařilo. Vyhráli jsme ji 14:18. Stav v po třech čtvrtinách 50:32.


Poslední čtvrtina byla opět jako ze zlého snu. Body jsem naopak dávali až v posledních dvou minutách. Stav na konci zápasu 70:36.


Důvodem prohry byla naše katastrofalní úspěšnost střelby napříč celým týmem. V útoku jsme si sice dokázali vytvořil mnoho dobrých pozic pro střely, s jejich proměňováním to už však bylo o poznání horší. Chtěli jsme tedy hrát více do koše, ale tam čekala trojice vysokých pivotů a přejít je bylo skoro nemožné. Tato trojice nám bohužel dělala problémy i na opačném konci hřiště, kde se dokázali natlačit téměř až pod koš a skórovat. Ani změnou obrany na zónovou, se nám jejich počínání přibrzdit nepodařilo.


Nejbližší zápas - Muži

 

Poslední zápas Muži

 

Nejnovější články BK Holýšov

 

míra - Týmové oblečení za super ceny...

Exprs. - Láďo, dobrý, už jsem měl strach, že Vás Porvich...

Martin P. - Láďo, článek je úžasný, už dlouho jsem se tak...

 

Sponzoři BK Holýšov

 Karpem Spol. s.r.o.


Supermarket TRIO s.r.o.
Táborová 592
345 62 Holýšov
Tel. 379 491 313
Email: trio.holysov@quick.cz


Webdesign, tvorba www stránek - VPsystem


Miroslav Boroš
+420 725 525 484

Miroslav Boroš - kovovýroba

 
Webdesign Holýšov, tvorba www stránek - VPsystem