Karpem s.r.o.    Supermarket TRIO s.r.o.    VPsystem

SKB Rokycany - BK Karpem Holýšov

19.02.2011 22:02 -


Dne 19.2. jsme sehráli odvetné utkání s mužstvem SKB Rokycany. V první polovině soutěže jsme s tímto soupeřem doma smolně prohráli o dva body doslova v posledních vteřinách. Dal se tedy opět očekávat velmi vyrovnaný zápas. Do utkání jsme samozřejmě šli s touhou soupeři porážku oplatit.


SKB Rokycany - 65:61

(14:15, 18:13, 18:14, 15:19)

Vstup do utkání byl z naší strany velmi dobrý. Do 3. minuty jsme soupeři nepovolili vstřelit koš, zatímco my jsme jeho konto zatížili hned body devíti. Po oddechovém čase soupeře se už přece jen domácí prosadili a naše hra se dostala do útlumu. V 6. minutě se poprvé v utkání dostal soupeř do vedení 12:11. Do konce čtvrtiny jsme však naši hru zlepšili a vedení si vzali zpět. Stav po úvodní čtvrtině 15:14.


Druhá čtvrtina byla z naší strany zahájena úspěšnou trojkou. Domácí se však během pár minut opět bodově dotáhly. Ve vedení se v průběhu čtvrtiny vystřídala obě mužstva. Na jejím konci však byli šťastnější domácí. Po našem nedorozumění, při vyhazování po obdrženém koši, vstřelili v krátkém sledu dva koše. Pár vteřin před koncem prvního poločasu se tak ujali do té doby nejvyššího vedení 32:28.Třetí čtvrtina byla opět velmi vyrovnaná. S výjimkou 9. minuty se hrálo stylem koš za koš. V této minutě domácí zaznamenali sérii šesti bodů, čímž stanovili poločasové skóre na 50:42.V úvodu poslední čtvrtiny se však stejný kousek povedl i nám. V rozmezí 2. a 3. minuty jsme se sérií 7 bodů dotáhli na rozdíl jediného bodu 52:51. Takřka vyrovnaný stav se nám bohužel nepodařilo udržet. Do 8. minuty nám domácí opět bodově odskočili na 59:53. V 9. minutě jsme se však opět probudili a trojkou snížili na rozdíl tří bodů. V následném útoku domácí po našem faulu proměnili obě šestky. Na to jsme však opět odpověděli trojkou. Stav 61:59. Minutu před koncem utkání se tedy opět schylovalo k velkému dramatu jako v utkání na naší palubovce. V následujícím útoku domácích rozhodčí přehlédli zcela jasné porušení pravidla o krocích, čímž jim takřka darovali dva body. Nám se možná i dílem frustrace koš vstřelit nepodařilo. Abychom ještě s výsledkem mohli něco provést, v následujících 20 vteřinách nám v obraně nezbývalo nic jiného než faulovat. Domácí však obě šestky proměnili a ujali se vedení 65:59. Ve zbývajících vteřinách se nám podařilo ještě stav snížit. Nic to však neměnilo na prohře, tentokrát 65:61.


I přes výsledek utkání je třeba v našich řadách pochválit všechny zúčastněné. Zejména za bojovný výkon v závěru utkání, kdy jsme se na soupeře opět bodově dotáhli. Ten si tak ještě minutu před koncem výhrou nemohl být vůbec jistý.Nejbližší zápas - Muži

 

Poslední zápas Muži

 

Nejnovější články BK Holýšov

 

míra - Týmové oblečení za super ceny...

Exprs. - Láďo, dobrý, už jsem měl strach, že Vás Porvich...

Martin P. - Láďo, článek je úžasný, už dlouho jsem se tak...

 

Sponzoři BK Holýšov

 Karpem Spol. s.r.o.


Supermarket TRIO s.r.o.
Táborová 592
345 62 Holýšov
Tel. 379 491 313
Email: trio.holysov@quick.cz


Webdesign, tvorba www stránek - VPsystem


Miroslav Boroš
+420 725 525 484

Miroslav Boroš - kovovýroba

 
Webdesign Holýšov, tvorba www stránek - VPsystem