Karpem s.r.o.    Supermarket TRIO s.r.o.    VPsystem

TJ Lokomotiva Plzeň "B" - BK Karpem Holýšov

24.01.2011 15:01 -


O tomto víkendu jsme zajížděli k dalším dvěma utkáním do Plzně. V sobotu 22.1. jsme se utkali s TJ Lokomotivou Plzeň „B“.


Loko Plzeň - 78:82

(23:27, 19:15, 16:22, 20:18)

Na podzim minulého roku jsme s tímto soupeřem překvapivě vyhrály o pouhé 4 body. Do utkání jsme tedy šli s jednoznačným cílem. Navázat na dobrý výkon z domácího prostředí.

Úvod utkání se nesl ve vyrovnaném duchu. Slabší chvilku jsme si však vybrali v rozmezí 3. a 4. minuty, kdy jsme soupeři svou nepozorností umožnili vstřelit 3 trojky. I přesto jsme dobrou rozehrávkou a spoluprácí s podkošovými hráči ještě v 6. minutě vedli 14:13. O minutu později však šel do vedení o 3 body soupeř. Jeho nástup se nám však podařilo zachytit a odpověděli jsme šňůrou 6 bodů. Tento náskok se nám do konce čtvrtiny podařilo udržet. Stav na konci 1. dějství 23:27.


Ve druhé čtvrtině se nám povedlo opět navázat na dobrou spoluprácí s podkošovými hráči. V 5. minutě jsme tak vedli již 29:39. Do konce čtvrtiny však soupeř srovnal krok. Rozdíl ve skóre však zůstal i v poločase stejný, 39:49.


Třetí dějství jsme zahájili úspěšnou trojkou a zdálo se, že budeme dále kráčet za vítězstvím. Opak byl ale pravdou. Po jednom úspěšném dvoubodovém koši na každé straně soupeř zaznamenal šňůru 6 bodů a snížil v 5. minutě na 48:54. Za 3 minuty jsme však opět sérii bodů zaznamenali my a šli opět do výraznějšího vedení 48:61. V posledních dvou minutách 3. čtvrtiny měla na kontě obě mužstva po pěti týmových faulech. Každý následující faul obou družstev byl tedy trestán dvěma trestnými hody. Do konce čtvrtiny, s výjimkou jednoho dvoubodového koše, nevstřelil ani jeden tým jiný koš než z čáry trestného hodu. Na tuto skutečnost jsme doplatili zejména my. Nesmyslné fauly na útočné polovině, zejména fauly ihned po našich šestkách, dávali soupeři šanci na snížení rozdílu ve skóre. Ten většinu svých šestek proměnil, což se naopak nám nepodařilo. Na konci čtvrtiny byl tedy stav 58:64.Úvod závěrečné čtvrtiny vyšel opět lépe domácím. Dokonce v závěru 2. minuty šli do vedení 67:64. Na tento stav se nám však opět podařilo zareagovat a v 5. minutě jsme opět vedli 71:73. Následující minuta byla asi zlomovou v celém utkání. Po sérii sporných výroků rozhodčích na obě strany povolily nervy domácím. Inkasovali po odpískaném faulu při střele technickou chybu. Nám se tak naskytla možnost 4 trestných hodů a ještě pokračování v útoku vyhazováním z poloviny hřiště. Všechny trestného hody v podání současného prezidenta klubu Petra Návary J byly proměněny a rázem jsme tak vedli 71:77. Hosté však v 9. minutě byly opět na dostřel, 78:80. Poslední minuta byla zásluhou vysokého počtu faulů na obou stranách opět pouze v podání šestek. I když se nám ze 6 pokusů podařilo proměnit pouze 2, soupeř na tom byl ještě hůř. Jemu se nepodařilo proměnit pokus žádný.


Na konci utkání jsme tak mohli slavit opět poměrně hubenou, ale vydřenou výhru 78:82.


Důkazem velmi vypjatého utkání, plného faulů, je 55 odpískaných faulů a 2 technické chyby. Na našem kontě bylo 26 faulů a 1 technická chyba.Nejbližší zápas - Muži

 

Poslední zápas Muži

 

Nejnovější články BK Holýšov

 

míra - Týmové oblečení za super ceny...

Exprs. - Láďo, dobrý, už jsem měl strach, že Vás Porvich...

Martin P. - Láďo, článek je úžasný, už dlouho jsem se tak...

 

Sponzoři BK Holýšov

 Karpem Spol. s.r.o.


Supermarket TRIO s.r.o.
Táborová 592
345 62 Holýšov
Tel. 379 491 313
Email: trio.holysov@quick.cz


Webdesign, tvorba www stránek - VPsystem


Miroslav Boroš
+420 725 525 484

Miroslav Boroš - kovovýroba

 
Webdesign Holýšov, tvorba www stránek - VPsystem